Nadváha

Nadváha až obezita je velmi nepříjemným důsledkem životního stylu v naší kultuře. Způsobuje ji snadná dostupnost vysocš kalorických potravin jako jsou různé sušenky, tyčinky, koláče, zákusky ale i pití slazených nápojů namísto vody nebo neslazených čajů.

Máme-li seriózní zájem zhubnout, nevede k tomu jiná cesta, jen omezení sladkých pokrmů, hotových a polohotových jídel ve fastfoodech nebo v hypermarketech, slazené nápoje si dopřát jen na výjimečné příležitosti a zavést do svého časového harmonogramu alespoň 30 minutové cvičení každý den.

Aby se tato opatření znásobila, můžeme sáhnout po výživových doplňcích, které účinně podpoří hubnutí. V našem e-shopu mezi ně patří LiverTen, verSlim a Coleus.

Každá snaha o zhubnutí by měla být doprovázena detoxikací. Právě tukové buňky v sobě zadržují různé zplodiny metabolismu a chceme-li skutečně zhubnout, musíme se nahromaděných toxinů zbavit. K detoxikaci slouží přípravky jako Triphala nebo IMMUN-9, ale pomoc najdeme také v přírodě. Vynikající detoxikační vlastnosti má např. kopřiva, kterou si můžeme sbírat od jara do podzimu. Pokud ji budeme kombinovat s dalšími bylinkami jako jsou měsíček lékařský, pampeliška lékařská, řebříček obyčejný nebo heřmánek pravý nebo další z množství bylinek, které u nás rostou, můžeme svému zdraví hodně pomoci a prodloužit si život. Bylinek na očistu organismu je mnoho, stačí se pro ně sehnout na vycházce v přírodě.