O nás

Přírodní suroviny jsou nekonečné. Jsou spolehlivým zdrojem zdraví, krásy, mládí a dlouhověkosti. Společnost Raw Pharma nabízí jedinečné produkty, ve kterých jsou obsaženy unikátní látky získané z jednoho z nejbohatších skladů světa.

Naše produkty jsou společné tím, že při správném užívání a dávkování, nemají žádné kontraindikace, neboť obsahují pouze látky, které organismus pouze podpoří, nikoliv však zatíží. Díky účinkům a vysoké kvalitě zvyšují imunitu, podporují zdraví i chuť do života, což napomáhá zvládat každodenní stres a preventivně působit proti rozvoji civilizačních nemocí. 

Vyrábíme sortiment, který tvoří jedinečné výrobky na bázi surovin získaných z jehličnanů Bioeffectives®, kterou vlastní společnost Prenolica Limited Austrálie. Suroviny pocházejí z nedotčených lesů tajgy a zpracovávají se patentovanou, šetrnou technologií. Se společností Prenolica Limited spolupracujeme na základě exkluzivní smlouvy jako výhradní dovozce a zpracovatel jejich surovin pro celou EU.

Další významnou skupinu naší výrobní palety tvoří výrobky na bázi membrány vaječných skořepin, dodávaných španělskou společností EGGNOVO S.L. I tato surovina je 100% přírodní a byla získána patentovanou metodou, výhradně použitím vody a mechanických sil, bez použití chemikálií. Tím není narušena její přirozená struktura a složení a zachovává si svůj plný přírodní potenciál.

DÁVÁME ZELENOU PŘÍRODNÍM PRODUKTŮM

Václav Kapička

jednatel společnosti
Raw Pharma s.r.o.
Tel.: +420 602 793 083
e-mail: info@rawpharma.cz

Máte-li otázky, napište nám