Kolagen 330 mg

Mladistvá pleť a zdravé klouby - jedině s tím nejkvalitnějším verdeline kolagenem!

Proč kolagen?

Je to bílkovina, která má nejvyšší zastoupení v lidském organismu a plní četné funkce. Je hlavním stavebním prvkem kostí, vaziv, kůže, kloubů a šlach, kterým dodává pevnost a pružnost.

Proč kolagen od verdeline?

Kolagen od verdeline je ten nejkvalitnější hydrolyzovaný rybí kolagen, jehož blahodárné účinky jsou umocněny přítomností účinných látek chondroitin sulfátu a MSM v jedné kapsli.

Chondroitin sulfát je součástí mezibuněčné hmoty chrupavky. Snižuje aktivitu enzymů, které poškozují kloubní chrupavku, působí protizánětlivě, stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové, která je součástí kloubní tekutiny a tím zlepšuje její mechanicko-elastické vlastnosti.

MSM je biologicky aktivní organická síra s různými terapeutickými i preventivními vlastnostmi: tlumí svalové bolesti a křeče, obnovuje vlastní produkci kolagenu, obnovuje růst vlasů i nehtů, obnovuje průchodnost buněčných stěn v mozku, čímž může výrazně pomáhat při neurologických chorobách.

Náš kolagen je ve formě tvrdých kapslí, jejichž užívání přináší stejné zdravotní benefity jako užívání různých kolagenových nápojových prášků, přičemž náš kolagen nemusíte pracně smíchávat s vodou, kapsli prostě užijete a tím doplníte zásoby kolagenu.

Proč jej suplementovat?

Protože zhruba od 25. roku života lidské tělo postupně ztrácí schopnost tvořit kolagen a v pokožce se jeho množství snižuje každoročně asi o 1,5 %. Po 40. roce si ho organismus nevytváří téměř vůbec. Jeho nedostatek v těle má za následek vznik vrásek, nástup celulitidy, vysoušení pokožky, ztrátu pružnosti a zdravého vzhledu nehtů a vlasů a začíná neodvratný sled procesů, které jsou charakteristické pro stárnutí - problémy s klouby, artritida, osteoporóza, pigmentové skvrny, špatné hojení zlomenin.

Při pravidelném užívání tohoto přípravku bude vaše pokožka pružnější, pevnější, hydratovaná, hladší, omlazená a vyhnete se hlubokým vráskám. Kromě toho vám poděkují i vaše klouby - na bolesti kloubů a problémy s nimi při užívání kolagenu zcela zapomenete! Zpětná vazba od našich zákazníků říká, že jeho účinky začínají pociťovat již po prvním týdnu užívání.

Složení:
Kolagen - z mořských ryb 1,98 g, Chondroitin sulfát 138 mg, Metylsulfonylmetan MSM 180 mg, Kyselina hyaluronová 24 mg

Dávkování: 3 - 6 kapslí denně

Obsah balení: 120 kapslí

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného níže.

Upozornění: Doplněk stravy musí být skladován mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje složky živočišného původu - ryby a hovězí želatinu. Neobsahuje lepek, mléčné výrobky, cukr ani GMO složky.

Přečtěte si více - Kolagen z mořských ryb
                           - Chondroitin sulfát
                           - MSM - Co je to?

342,00 Kč