Kolagen s glukosaminem

Mladistvá pleť a zdravé klouby - jedině s tím nejkvalitnějším verdeline kolagenem!

Proč kolagen?

Je to bílkovina, která má nejvyšší zastoupení v lidském organismu a plní četné funkce. Je hlavním stavebním prvkem kostí, vaziv, kůže, kloubů a šlach, kterým dodává pevnost a pružnost.

Proč kolagen od verdeline?

Kolagen od verdeline je ten nejkvalitnější hydrolyzovaný rybí kolagen, jehož blahodárné účinky jsou umocněny přítomností glukosamin sulfátu v jedné tabletě. Kolagen na výrobu našich tablet nakupujeme přímo od renomovaného výrobce v Anglii.

Proč jej suplementovat?

Protože zhruba od 25. roku života lidské tělo postupně ztrácí schopnost tvořit kolagen a v pokožce se jeho množství snižuje každoročně asi o 1,5%. Po 40. roce si ho organismus nevytváří téměř vůbec. Jeho nedostatek v těle má za následek vznik vrásek, nástup celulitidy, vysoušení pokožky, ztrátu pružnosti a zdravého vzhledu nehtů a vlasů a začíná neodvratný sled procesů, které jsou charakteristické pro stárnutí - problémy s klouby, artritida, osteoporóza, pigmentové skvrny, špatné hojení zlomen .

Při pravidelném užívání tohoto přípravku bude vaše pokožka pružnější, pevnější, hydratovaná, hladší, omlazená a vyhnete se hlubokým vráskám. Kromě toho vám poděkují i ​​vaše klouby - na bolesti kloubů a problémy s nimi při užívání kolagenu zcela zapomenete! Zpětná vazba od našich zákazníků říká, že jeho účinky začínají pociťovat již po prvním týdnu užívání.

Glukosamin je jedním ze základních stavebních prvků tkáně kloubů, přičemž se podílí i na udržení jejich zdraví. Doplňování této sloučeniny ve formě výživových doplňků se doporučuje zejména lidem, které trápí artritida či osteoartritida.

Složení: 
Glukosamin sulfát 2KCL 1 000 mg, Kolagen z ryb - typ I 800 mg

Dávkování: 1 - 2 tablety denně

Obsah balení: 90 tablet

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem.

Upozornění: Doplněk stravy musí být uskladněn mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje složky živočišného původu - ryby, raky a korýši. Neobsahuje lepek, mléčné výrobky, cukr ani GMO složky. Alergeny jsou uvedeny ve složení.

Přečtěte si více - Kolagen z mořských ryb
                            - Chondroitin sulfát
                            - MSM- co je to?

295,00 Kč