Komplex - Abi

Přírodní vysoce koncentrovaný extrakt pro inhalaci, aromaterapii, potírání, masáže, koupele a sauny . Pomáhá chránit dýchací cesty.

Více informací

Složení: 

100% olejový extrakt ze sibiřské jedle

Olejový extrakt z jedle sibiřské je živý vyvážený přírodní komplex obsahující esenciální oleje, karotenoidy, tokoferol, provitamíny F, D, K, fytosteroly, fosfolipidy, organické kyseliny a minerály.

Indikace pro použití: Pro prevenci akutních respiračních virových infekcí, chřipky a jejich komplikací; při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích. Pro kožní onemocnění (akné, dermatitida, psoriáza); pro hojení kožních lézí. 

Jak používat: 
Pro inhalace voda-pára: do nádobky s horkou vodou (50-60°C) nebo do inhalátoru voda-pára přidejte 5-7 kapek olejového komplexu z jedle sibiřské a inhalujte vonné páry po dobu 3-5 minut. Můžete provést i přímou inhalaci: naneste 2-3 kapky na čistý hadřík (kapesník, ručník), poté inhalujte. Procedura se provádí 3-5 minut 1-2krát denně.
Pro aromaterapii: do aromalampy se kápnou 2-3 kapky olejového komplexu z jedle sibiřské. Opakujte 2-3x denně, jakmile vůně zmizí.
Pro promazání: Aplikujte potřebné množství olejového komplexu ze sibiřské jedle na poškozenou oblast pokožky 2-3x denně. 
Pro masáž: smíchejte olejový komplex ze sibiřské jedle s jakýmkoliv masážním prostředkem v poměru 1:10 a rozetřete na masírovanou oblast těla. 
Pro sauny: 15-20 kapek olejového komplexu ze sibiřské jedle přidejte do 1,5 litru horké vody. Tímto roztokem se mohou polít dřevěné lavice a stěny a po malých dávkách se může lít na saunová kamna.

Obsah balení: 100 ml

Upozornění: Uchovávejte v suchu při teplotě 10 - 25 °C 

890,00 Kč