Ricinový olej 100 ml

Bio ricinový olej je všestranný olej, který lidstvo využívá již tisíciletí. Získává se ze semen rostliny ricinovník obecný (lat. ricinus comunnis). V současnosti se často využívá jako přídatná látka v potravinářském průmyslu, farmakologii, ale také v kosmetice.

Ricinový olej je velmi užitečným pomocníkem při kožních problémech, jelikož podporuje léčení jizev a povrchový zranění kůže. Po aplikaci přímo na ránu, ricinový olej vytvoří vlhké prostředí, které chrání ránu před vniknutím infekcí, jakož i podpoří vytváření nové tkáně. Tato vlastnost ricinového oleje se osvědčila i při léčbě akné. Potlačuje zánětlivé procesy v pokožce i množení bakterií druhu Staphylococcus aureus, který je často zodpovědný za aknózní stavy pokožky. Ricinový olej oceníte, i když potřebujete sjednotit tón pleti, vyhladit a hydratovat pokožku.

Ricinový olej je skvělým prostředkem k ošetření vlasů a pokožky hlavy. Používá se jako přírodní kondicionér, aplikováním tohoto oleje na suché a roztřepené vlasy jim dodáme ztracenou vlhkost a hydrataci. Hydratuje také suchou, šupinatou pokožku hlavy a tím zmírňuje příznaky jako svědění, šupinatění pokožky a předchází vzniku suchých lupů. Ricinový olej navrací Vašim vlasům zdraví a vitalitu.

Jeho největší výhodou oproti běžným kosmetickým přípravkům je, že je přírodní - neobsahuje žádná aditiva, barviva, syntetické látky ani ropné produkty, cenově výhodný - lahvička ricinového oleje Vám vydrží déle než jakýkoli krém a je vysoce účinný.

Složení:
Ricinový olej (Ricinus Comunnis Oil) 

Obsah balení: 100 ml

Skladování: Skladujte v suchu a na tmavém místě, v teplotě do 25 °C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu výrobku.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte pokud je poškozený bezpečnostní uzávěr výrobku.

135,00 Kč