Betakaroten 6 mg

Provitamin A pro dobrý zrak, zdravou pokožku a lepší kognitivní funkce!

Betakaroten patří ke skupině karotenoidů, které známe jako provitaminy A - provitamin A je látka, která sama sice není vitamínem, ale organismus ji dokáže přeměnit na aktivní vitamín A. Betakaroten je přírodním zdrojem vitamínu A a navíc i silným antioxidantem, který neutralizuje účinky volných radikálů a chrání tím organismus před oxidativním stresem.

Mezi nejznámější účinky betakarotenu patří jeho blahodárné účinky na zrak. Tento provitamin chrání zdraví očí, působí jako prevence makulární degenerace a šedého zákalu.

Jeho silné antioxidační účinky mají vliv také na zdraví pokožky. Betakaroten zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, chrání kůži před možnými škodami způsobenými UV paprsky, pomáhá při léčbě různých kožních onemocnění. V současnosti je velmi populárním výživovým doplňkem pro podporu zdravého opálení.

Betakaroten může mít pozitivní účinek na kognitivní funkce člověka – osvědčil se jako prevence vzniku demence.

Složení:
Betakaroten 6 mg, Vitamín C 1,2,mg, Vitamín E 0,6,mg

Dávkování: 1 kapsle denně

Obsah balení: 60 kapslí

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění: Doplněk stravy musí být uskladněn mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje žádné složky živočišného původu. Neobsahuje, lepek, mléčné výrobky ani GMO složky.


196,00 Kč