FIT ‘n SKIN kolagenový nápoj, pomeranč

Triple ginseng kombinuje blahodárné účinky ženšenu asijského, amerického a sibiřského. Tyto tři léčivé byliny spolu vytvářejí mimořádně silnou směs, která:

  • má protizánětlivé a antioxidační účinky
  • posiluje imunitní systém
  • zlepšuje funkčnost pohlavní soustavy - podporuje u mužů potenci a tvorbu spermií
  • při několikatýdenním užívání značně zvyšuje schopnost koncentrace a zlepšuje paměť
  • má výrazné protirakovinné účinky, zvláště u rakoviny tlustého střeva a konečníku, leukémie, rakoviny prsu a rakoviny žaludku
  • vyznačuje se schopností vracet energii, zmírňuje příznaky stárnutí a vyvolává nárůst mentálních schopností
  • napomáhá při léčbě více psychických chorob, zlepšuje paměť a snižuje špatné hodnoty cholesterolu v krvi

Pro zlepšení kognitivních funkcí je třeba užívat spolu s přípravkem Ginkgo Biloba, a to alespoň 6 až 12 týdnů. Neměl by se kombinovat s léky na cukrovku ani s léky na úpravu srážení krve.

Složení v jedné dávce 25 ml: 

voda, hydrolyzovaný kolagen (hovězí) 10 g, glycin 1,75 g, L-arginin 1,75 g, vitamin C (kyselina L-askorbová) 500 mg, kyselina hyaluronová 100 mg, sladidla fruktóza, acesulfam draselný draselný a benzoát sodný, přírodní aromata.

Pozor, vyrábí se v provozu, kde se zpracovávají ořechy, vejce, mléko, lepek a sója!

Dávkování: 25 ml před cvičením

Obsah balení: 500 ml

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění: Doplněk stravy musí být skladován mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje lepek, mléčné výrobky, cukr ani GMO složky.

596,00 Kč