FIT ‘n SKIN kolagenový nápoj, lesní plody

Kolagenový nápoj s příchutí lesních plodů.

Mladistvá pleť a zdravé klouby - jedině s tím nejchutnějším kolagenovým nápojem od Magna G&T!

Proč kolagen?

Je to bílkovina, která má nejvyšší zastoupení v lidském organismu a plní četné funkce. Je hlavním stavebním prvkem kostí, vaziv, kůže, kloubů a šlach, kterým dodává pevnost a pružnost.

Blahodárné účinky kolagenu pro pohybové ústrojí jsou umocněny přítomností glycinu, L-argininu, kyseliny hyaluronové a vitamínu C. Kolagenový nápoj pochází od prémiové švýcarské značky Magna G&T.

Proč ho suplementovat? Protože zhruba od 25. roku života lidské tělo postupně ztrácí schopnost tvořit kolagen a v pokožce se jeho množství snižuje každoročně asi o 1,5 %. Po 40. roce si ho organismus nevytváří téměř vůbec. Jeho nedostatek v těle má za následek vznik vrásek, nástup celulitidy, vysoušení pokožky, ztrátu pružnosti a zdravého vzhledu nehtů a vlasů a začíná neodvratný sled procesů, které jsou charakteristické pro stárnutí – problémy s klouby, artritida, osteoporóza, pigmentové skvrny, špatné hojení zlomů .

L-arginin je to jistý typ aminokyseliny, která je "stavebním prvkem" proteinů. Zlepšuje průtok krve, přispívá ke zdraví mozku a srdce. Lidské tělo si tuto aminokyselinu umí "vyrobit", ale vlivem tělesné námahy a cvičení jeho úroveň neúměrně klesá, proto má suplementace velký význam v životě aktivního člověka.

Složení jedné dávky 25 ml:

voda, hydrolyzovaný kolagen (hovězí) 10 g, glycin 1,75 g, L-arginin 1,75 g, vitamin C (kyselina L-askorbová) 500 mg, kyselina hyaluronová 100 mg, sladidla fruktóza, acesulfam draselný draselný a benzoát sodný, přírodní aromata.

Dávkování: 25 ml pře cvičením

Obsah balení: 500 ml

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění: Doplněk stravy musí být uskladněn mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doplněk stravy je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Obsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje lepek, mléčné výrobky, sóju, cukr ani GMO složky.

596,00 Kč