VERENZYM COMPLEX

Speciální formule šesti enzymů. K čemu slouží jednotlivé enzymy?

Amyláza - účastní se přeměny molekul škrobu na maltózu. Zabezpečuje metabolizaci uhlohydrátů, škrobů a cukrů, které se nacházejí ve všech rostlinných potravinách (obilniny, ovoce, zelenina, atd.). Bez amylázy by tělo nepřijímalo dost energie z jídla na fungování.

Bromelain - trávicí enzym. V kombinaci s jinými trávicími enzymy (amyláza), se zvyšují jejich účinky. Bromelain se již dávno používá jako přírodní prostředek k léčení mnoha zdravotních problémů. Má silné protizánětlivé účinky. Používá se ke zmírnění příznaků artritidy a alergií. Pro zlepšení trávení a pro zrychlení zotavení po chirurgických zákrocích.

Lipáza - je produkována slinivkou. Je potřebná pro správnou absorpci živin z potravin, jako jsou mléčné výrobky, ořechy, oleje, vajíčka a maso. Díky schopnosti odbourávat tuky, bude mít organismus stále dost energie a může lépe fungovat. Stárnutím se snižuje hladina lipázy v těle, proto si ji senioři musí doplňovat. Pomáhá také při celiakii.

Peptidáza - enzym, který štěpí bílkoviny nebo peptidy. Má velmi důležitou roli při hydrolýze proteinů. Užívání peptidázy se doporučuje při zánětlivých procesech v organismu, onkologických onemocněních, imunitních procesech a pod.

Papain - hraje důležitou roli v lidském těle. Podílí se na trávicích procesech, při kterých dochází k odbourávání bílkovinných vláken. Podílí se také na eliminaci toxinů z těla, ale také jako účinný antiseptický, antioxidační a protizánětlivý nástroj

Laktáza - přeměňuje laktózu z cukru na glukózu a galaktózu. Štěpí molekuly laktózy v mléčných výrobcích, což podporuje vstřebávání vitamínů a živin obsažených v mléce, které zlepšují imunitu. Může pomoci při žaludečních vředech, zažívacích potížích, pálení žáhy a při syndromu dráždivého tračníku.

Složení:
Kalcium (fosforečnan vápenatý) 680 mg, Amyláza 600 mg, Bromelain 600 mg, 
Lipáza 600 mg, Peptidáza 600 mg, Papain 300 mg, Laktáza 60 mg

Dávkování: 1-2 kapsle 3x denně

Obsah balení: 120 kapslí

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění: Doplněk stravy musí být uskladněn mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti. Obsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje lepek, mléčné výrobky ani GMO složky.

455,00 Kč