verEYE LUTEIN PLUS

Lutein a zeaxantin pro ostrý a zdravý zrak

verEYE LUTEIN PLUS je ideálním řešením pro namáhané a podrážděné oči - pro lidi, kteří jsou většinu dne za počítačem, studují nebo řídí, které trápí suché, podrážděné a unavené oči. Malá měkká tobolka obsahuje potřebnou dávku luteinu a zeaxantinu, dvou významných karotenoidů, které mají blahodárně působí na váš zrak. Obě látky jsou silnými antioxidanty, které chrání oči před působením volných radikálů, kterým jsou vystaveny.

Tyto sloučeniny jsou koncentrovány na sítnici oka zejména v oblasti zvané makula, proto jsou známy také pod pojmem "makulární pigmenty". Jejich nedostatek proto může vést k různým degenerativním poruchám makuly - degeneraci makuly způsobené věkem, šedému zákalu, odchlípení sítnice nebo uveitidě. Jejich blahodárné účinky se projeví také na celkovém zdraví oka.

Přípravek verEYE LUTEIN PLUS je díky obsahu rybího oleje skvělým zdrojem Omega-3 mastných kyselin DHA a EPA, které mají četné pozitivní účinky na lidské zdraví, přičemž jejich užívání se doporučuje pro zachování zdraví očí a zraku.

Tento přípravek obsahuje také rostlinné výtažky z kustovnice čínské, skořice, borůvky, Světlíku lékařského a zinku.

Složení:
Rybí olej 374,8 mg - z toho: - kyselina eikosapentaénová - EPA 36 mg, kyselina dokosahexaenová - DHA 144 mg, Inulin 45 mg, Lutein 10 mg, Extrakt z Kustovnice čínské 10 mg, Betakaroten 6,1 mg, Extrakt z Světlík lékařský 5 mg, Extrakt z kůry Skořice cassia 5 mg, Zinek (oxid zinečnatý) 1,5 mg, Extrakt z plodů Brusnice borůvky 1,5 mg, Zeaxantin 0,68 mg

Dávkování: 1 kapsle 1x denně

Obsah balení: 60 kapslí

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění: Doplněk stravy musí být uskladněn mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Obsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje lepek, mléčné výrobky ani GMO složky. Upozornění pro těhotné ženy (WHO): Vitamin A může mít vážný vliv na vývoj plodu.

Přečtěte si více - verEYE LUTEIN PLUS
                            - Betakaroten

305,00 Kč