MARINE COLLAGEN - GIGAPACK

Existuje pro kosti, klouby a kůži něco lepšího než kolagen? Ano, ještě více kolagenu!

MARINE COLLAGEN je nyní dostupný v GIGAPACK balení (500 kapslí) za bezkonkurenční cenu.

Proč kolagen?

Je to bílkovina, která má nejvyšší zastoupení v lidském organismu a plní četné funkce. Je hlavním stavebním prvkem kostí, vaziv, kůže, kloubů a šlach, kterým dodává pevnost a pružnost.

Proč kolagen od nás?

Náš kolagen je ve formě tvrdých kapslí, jejichž užívání přináší stejné zdravotní benefity jako užívání různých kolagenových nápojových prášků, přičemž náš kolagen nemusíte pracně smíchávat s vodou, kapsli prostě užijete a tím doplníte zásoby kolagenu.

Proč jej suplementovat?

Protože zhruba od 25. roku života lidské tělo postupně ztrácí schopnost tvořit kolagen a v pokožce se jeho množství snižuje každoročně asi o 1,5 %. Po 40. roce si ho organismus nevytváří téměř vůbec. Jeho nedostatek v těle má za následek vznik vrásek, nástup celulitidy, vysoušení pokožky, ztrátu pružnosti a zdravého vzhledu nehtů a vlasů a začíná neodvratný sled procesů, které jsou charakteristické pro stárnutí – problémy s klouby, artritida, osteoporóza, pigmentové skvrny, špatné hojení zlomů .

Při pravidelném užívání tohoto přípravku bude vaše pokožka pružnější, pevnější, hydratovaná, hladší, omlazená a vyhnete se hlubokým vráskám. Kromě toho vám poděkují i vaše klouby - na bolesti kloubů a problémy s nimi při užívání kolagenu zcela zapomenete!

Složení v 1 kapsli:
Kolagen z mořských ryb 333 mg, Vitamín C (kyselina L-askorbová) 25 mg

Dávkování: 1 - 3 kapsle 3x denně

Obsah balení: 500 kapslí

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění: Doplněk stravy musí být skladován mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje složky živočišného původu - ryby a hovězí želatinu. Neobsahuje lepek, mléčné výrobky, cukr ani GMO složky.

994,00 Kč