verVital (Q10 50 mg)

verVital - energie a vitalita v každém věku

verVital je přípravek pro zvýšení energetické hladiny organismu, zlepšení vitality a celkové pohody organismu. Svým obsahem neesenciální aminokyseliny L-karnitinu přispívá k lepšímu hospodaření organismu s energií. Úloha této sloučeniny je klíčová - transportuje mastné kyseliny do mitochondrií buněk, kde se přeměňují energii. L-karnitin dodává tělu energii a díky tomu se zlepšuje i nervové propojení v mozku, čehož důsledkem je kvalitnější paměť, zlepšení mozkové kapacity a kognitivních funkcí při Alzheimerově chorobě. Právě proto je vynikajícím doplňkem stravy pro seniory a pro ty, kteří trpí degenerativními onemocněními mozku.

verVital obsahuje také koenzym Q10 - silný antioxidant, který je nezbytný pro tvorbu energie. Pozitivní účinky koenzymu Q10 se projeví i na pleti - udržuje pleť déle mladistvou, potlačuje známky stárnutí a na kognitivních funkcích - zlepšuje paměť, udržuje mentální bdělost a oddaluje nástup degenerativních onemocnění ve vyšším věku.

Užívání tohoto výrobku doporučujeme každému, kdo trpí nedostatkem energie, ale i seniorům.

Složení:
Koenzym Q10 50 mg, L-karnitin tartrát 150 mg

Dávkování: 1 kapsle 1x denně

Obsah balení: 60 kapslí

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění: Doplněk stravy musí být skladován mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Obsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje lepek, mléčné výrobky ani GMO složky.

Přečtěte si více - Imunita a zdraví
                            - L-karnitin

248,00 Kč