Vitamín C 1.000 mg

Vitamin C patří mezi ve vodě rozpustné vitamíny, které si tělo neumí syntetizovat, proto je třeba ho přijímat ze stravy a ve formě výživových doplňků. Důležitost a význam vitamínu C pro lidské zdraví je pro každého známým faktem - jeho blahodárné účinky se využívají zejména k posílení imunity, ale věděli jste, že tento vitamín může snižovat krevní tlak, působit jako prevence vzniku kardiovaskulárních chorob, prevence vzniku demence či deficitu železa?

Tento doplněk stravy obsahuje vysokou koncentraci vitaminu C, a to až 1000 mg v jedné tabletě, jakož i bioflavonoidy z citrusů, účinné antioxidanty, které chrání buňky organismu před škodami způsobenými oxidativním stresem a šípky, které jsou bohatým zdrojem antioxidantů a posilují imunitní systém.

Složení:
Vitamin C (kyselina askorbová) 1000 mg, Bioflavonoidy z citrusů 25 mg, Prášek z růže šípkové (rosa canina) 25 mg

Dávkování: 1 tableta 1x denně

Obsah balení:  60 tablet

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění: Doplněk stravy musí být skladován mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje, lepek, mléčné výrobky, sóju, cukr ani GMO složky.

Přečtěte si více - O vitaminech všeobecně
                            - Vitamin C
                            - Imunita a zdraví

180,00 Kč