Vitamín D3 2.000 IU

Náš vitamin D3 je velmi příjemný na užívání, jelikož tablety mají velmi malé rozměry.

Opěvovaný vitamin D3 - sluneční vitamin - pro silnou imunitu a zdravé kosti

Vitamin D3 patří mezi vitaminy skupiny D, které patří mezi vitaminy rozpustné v tucích. Svou přezdívku "sluneční vitamin" si zasloužil, protože si ho organismus syntetizuje vlivem slunečního záření. Tento vitamin má v lidském těle četné funkce a účinky, ale mezi jeho nejdůležitější patří posílení imunity a vliv na zdraví kostí.

Vitamin D3 se v současnosti těší obrovské popularitě zejména kvůli jeho blahodárným účinkům na imunitní systém člověka. Mechanismus působení vitaminu D je velmi komplikovaný, ale ve zkratce tento vitamin přímo ovlivňuje buňky, které se podílejí na imunitních procesech, aktivuje enzymy na povrchu bílých krvinek a tím "vyburcuje" tělo, aby se začalo bránit choroboplodným organismům jako jsou viry a bakterie. Četné studie prokázaly, že jedinci, kteří měli dostatečně vysoké hladiny vitaminu D3, byli odolnější proti infekcím než ti, kterým D3 vitamin chyběl.

Vitamin D3 je zodpovědný za efektivní vstřebávání vápníku a fosforu v kostech a zubech, a tím má pozitivní účinky na zdraví - hustotu a pevnost kostí a zubů.

Vitamin D3 doporučujeme užívat během chladných ročních období, kdy je nedostatek slunečního záření a proto nejsme schopni syntetizovat si dostatek tohoto pro zdraví nevyhnutelného vitamínu.

Složení:
Vitamín D3 50 μg

Dávkování: 1 kapsle 1x denně

Obsah balení: 90 tablet

Skladování: na suchém místě, pod 25 ° C, chránit před světlem. Spotřebujte do data (den/měsíc/rok) uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění: Doplněk stravy musí být uskladněn mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje lepek, mléčné výrobky, sóju, cukr ani GMO složky.

Přečtěte si více - O vitaminech všeobecně
                            - Vitamin D
                            - Imunita a zdraví

178,00 Kč