PRIVÁTNÍ ZNAČKA
PRIVATE LABEL 

Realizujte Vaše nápady bez potřeby investic do výrobních technologií. Náš tým odborníků vám pomůže s návrhem výrobků pro vaši privátní značku. Máme široký sortiment standardních výrobků, můžete si z nich vybrat nebo se můžete rozhodnout i pro vlastní receptury.

Výrobní program

Vyrábíme tablety v různých velikostech a tvarech až do průměru 20mm. V případě větších objednávek umíme dodat i jiné rozměry – také atypické tvary – dle přání zákazníka. Tablety lze dodat v různých odstínech.

Naše technologie jsou uzpůsobeny pro výrobu kapslí velikosti 2,0 a 00. Ve výrobě používáme tobolky čiré, barevné a v různých barevných kombinacích. Můžeme dodat tobolky želatinové, HPMC a Pullulan.

Namícháme a naplníme širokou škálu práškových substancí. Vyhotovíme vám vitamínové přípravky, nápojové prášky, sportovní výživu. Naplníme jednosložkové a vícesložkové výrobky z bylinek, hub nebo jiných rostlinných produktů.

Všechny houby a výrobky z hub dodáváme výhradně v certifikované BIO kvalitě. Ostatní rostliny, bylinky a extrakty z nich lze dodat v běžné nebo BIO kvalitě. 

Ve výrobě jsou striktně implementována všechna kritéria správné výrobní praxe (GMP) a v současnosti probíhá i certifikace na zavedení řízení jakosti ve smyslu ISO norem.

Minimální objednávkové množství (MOQ)

Vycházíme vstříc i malým odběratelům, proto si u nás můžete objednat i malá množství, a to:

- Tablety - od 10.000 kusů

- Kapsle - od 6.000 kusů

- Prášková forma - od 50 balení

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat

Obaly

Spolupracujeme s renomovanými výrobci obalů po celé EU. Plníme výhradně do obalů certifikovaných pro potravinářské účely dle standardů a norem EU. Skladem držíme široký sortiment různých obalů, zejména lahvičky pro tablety a kapsle. V současnosti nabízíme více než 90 druhů různých obalů ze skladových zásob.